رزومه شرکت و مدیریت آن

/رزومه شرکت و مدیریت آن
رزومه شرکت و مدیریت آن 2018-11-10T09:48:42+03:30

بنیان مجموعه آذین در سال 1372 با ایجاد کارخانه 3000 تنی تولید گچ ­ساختمانی در منطقه میانه به ­نام رنگین گچ گذاشته شد. در سال 1382 حاج مهدی ناصری با استفاده از تجربیات خود تصمیم به ساخت کارخانه مستقل و پیشرفته تر به نام آذین گچ میانه گرفتند که در سال 1383 این واحد به بهره برداری رسید و  زمینه ساز اشتغال بیش از 200 نفر بطور مستقیم و صدها نفر بطور غیر مستقیم گردید .

شرکت آذین گچ میانه با تحقیق و توسعه مداوم در بخش معدن ، مواد اولیه ، عمل آوری و بسته بندی ، همواره محصولی ممتاز را به بازار عرضه نموده است . و اکنون برند آذین در مناطق مورد استفاده محصول این شرکت ، شاخصترین نام می باشد. همچنین ، این شرکت با آزمایش و نمونه برداریهای مداوم و رعایت کامل استانداردهای زیست محیطی توانسته در زمینه هوای پاک ، از طرف سازمان محیط زیست مورد تقدیر قرار گیرد.

اخذ استانداردهای بین المللی ایزو 9001 ( استاندارد کیفیت محصولات ) و ایزو 14001 ( سیستم مدیریت محیط زیست ) و ایزو 18001 ( سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی) نشان دهنده عزم و اراده این شرکت برای ارائه بهترین کیفیت بطور مداوم ، به همکاران و هموطنان عزیزمی باشد.

شرکت آذین گچ میانه یکی از موفق ترین شرکتهای تولیدی گچ شمال ­غرب کشور بوده است از جمله: به عنوان واحد نمونه در سالهای 1381 و 1383 و مدیریت شرکت به عنوان مدیر نمونه از طرف صنایع و معادن استان آذربایجان شرقی – کار آفرین نمونه در سال 1382 از طرف وزارت کار و امور اجتماعی – الگوی مدیران استان در سال 1384 از طرف استاندار وقت – مدیر نمونه سال 1385 از طرف استاندار وقت و دریافت لوح تقدیر -مدیر نمونه معدنی در سال1387 از طرف سازمان صنایع و معادن استان – واحد نمونه صنعت پاک در سال 1388 از طرف محیط زیست استان و دریافت لوح سپاس – چهره های برتر معادن ایران در سال 1389 – یکی از بزرگان توسعه ملی کشور در سال 1390  و در همان سال به عنوان یکی از مدیران توسعه زیرساختهای اقتصاد ملی کشور، مورد تقدیر قرار گرفته و لوح سپاس دریافت نمودند. بطور کلی مدیریت شرکت ، در طی سالهای متمادی بعنوان خیّر مدرسه ساز از طرف وزارت آموزش و پرورش و بعنوان شهروند نمونه از طرف شهرداری میانه و بعنوان خیّر مسکن ساز از طرف بنیاد مسکن و بارها به علت کمک به ورزش شهرستان و استان از طرف مدیر کل تربیت بدنی استان مورد تقدیر و تشکر قرار گرفته اند .

کسب ( Certificate  ) از دانشگاه آکسفورد توسط مدیریت شرکت و مدرک MBA  و DBA از آمریکا ، و ارائه مقاله در مجمع جهانی کسب و کار با شرکت 66 کشور در ازمیر ترکیه در سال 1392 و انتخاب به عنوان کارآفرین نمونه در مجمع جهانی کسب و کار در همان سال از دیگر افتخارات ایشان است.

جناب حاج مهدی ناصری با توجه به شرایط روز صنعت ساختمان تصمیم به ایجاد مجموعه­ای جدید بنام آذین سبک سازان نمودند که این شرکت در سال  1394 به ­منظور فعاليت در عرصه­ توليد گچ­برگ (صفحات روکشدار گچی) و مقاطع فولادی (پروفیل) ، تأسيس گردید. این شرکت شامل كارخانه توليد گچبرگ و كارخانه توليد مقاطع و سازه های فولادی ، درفاصله 20 کیلومتری شهر میانه در کنار جاده آقکند واقع شده است .

این مجموعه دانش بنیان ، به عنوان یک برند ایرانی و در جهت شکوفایی اقتصاد این منطقه گام بر این عرصه نهاده است . مدیران این شرکت با هدف ايجاد اشتغال و توليد مرغوب ترين محصول اقدام به سرمايه گذاري در اين صنعت كرده اند .

ظرفيت توليد اين كارخانه 6 ميليون متر مربع صفحات روکشدار گچی در سال مي باشد که قابلیت افزایش تولید تا 18 ميليون متر مربع را نیز دارد  و هم اکنون درحال افزایش تولید می باشد.

محصول گچ­برگ و مقاطع فولادی شركت آذین سبک سازان میانه آذربایجان، با نام تجاري “پرشین جیبسیوم پنل” و “پرشین گالوانایزد پروفیل ” و علامت اختصاری (PGP) به بازار عرضه می­گردد.

گچ برگهای تولیدی در انواع معمولی(RG ) ، مقاوم در برابر رطوبت (MR ) و مقاوم در برابر حریق (FR) میباشند.